Profesyonel Hizmetler

Neler Yapıyoruz

Müşterilerimizi birinci sınıf hizmetlerle buluşturmaktan gurur duyuyoruz.  Müşterilerimiz bizimle çalışmaktan keyif alıyor ve tekrar tekrar kapımızı çalıyorlar. Bizimle iletişime geçerek sizin için neler yapabileceğimizi öğrenebilirsiniz.

Floor care and cleaning services with wa

Apartman Temizliği

Her Zaman Hazır

Alize Temizlik Hizmetleri kurulduğu günden beri sektördeki en güvenilir isimlerden biri olarak anıldı. Müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına kulak vererek layık oldukları başarılı sonuçları nasıl garanti ettiğimizi görmek için bu hizmeti bizden almanız yeterli.

Daire Görüntüleme

Boş Daire Temizliği

Ayrıntıya Özen

Alize Temizlik Hizmetleri, konu özellikle bu hizmet olduğunda işinizi en doğru şekliyle yerine getirmek için tüm imkanlarını kullanacaktır. Profesyonel ve vakitli bir biçimde, en doğru uygulamalara başvurarak her detaydan memnun kalmanızı sağlayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Dezenfektan-2_edited.jpg

ULV Dezenfeksiyon

Uzman Hizmet

U.L.V  ( ultra Low Volume ) son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Ortamı dezenfekte etmede en etken madde ile en etkin, kalıcı ve ekonomik mücadeleyi sağlar. U.L.V. tekniği ile oluşan zerrecikler 22-40 mikron büyüklüğündedir hızla dezenfekte eder ve uzun süre ekti gücünü sürdürür.

Her görevde yanınızdayız. Vakit kaybetmeden bize ulaşın.